Gaziosmanpaşa-Küçükköy’de 4’ü süit 40 hasta odası, 10 Erişkin yoğun bakım ve 35 yeni doğan ile toplamda 75 yataklı , Genel Cerrahi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Dahiliye, Cildiye, Plastik ve Rekonstruktif Cerrahi, Ortopedi ve Travmatoloji, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Göz Sağlığı ve Hastalıkları, Kulak Burun Boğaz Hastalıkları,  El ve Mikro Cerrahi, Nöroloji, Kardiyoloji, Üroloji, Radyoloji, Diş Hastalıkları, Estetik ve Güzellik Merkezi, Diyet-Beslenme bölümlerinden oluşan ; 24 branş ile hizmet veren Asya Hastanesi, modern ve çağdaş hizmet anlayışıyla hizmetinizdedir.

Bölgesinde ,kaliteli ve nitelikli sağlık  hizmetini ekonomik olarak siz hastalarımıza sunan hastanemiz sizden aldığı destek ve güç ile hergün kendini yenileyerek lider bir sağlık kuruluşu olma yolunda emin adımlar ile ilerlemektedir.

Neden tercih edilmeliyiz?

  • Profesyonel ve güleryüzlü ekip,
  • Çağdaş teknoloji,
  • Hasta odaklı hizmet,
  • Koşulsuz hasta memnuniyeti,
  • Modern ameliyathane ve yoğun bakımlar,
  • Uluslararası akredite laboratuvarlar,
  • Ulaşım kolaylığı,

Sağlıklı yaşam için kendinizi profesyonel emin ellere teslim etmek istiyorsanız doğru adrestesiniz.

Vizyon
Tıbbi hizmetlerimizdeki mükemmeliyeti toplumun çoğunluğuna ulaştırarak, hasta memnuniyetinin sağlanması kararlılığını sürdürmeyi, çevremizde önce model devamında marka olmayı öngörüyoruz..

Misyon
Meslek ahlakını özümsemiş, kaliteli, insana önem veren hekimler ve sağlık uzmanları ile, Uzmanlaştığımız tüm sağlık hizmetlerinde tıbbi etik ilkelerden ödün vermeden, hasta haklarına saygı duyarak, gelişmiş sağlık teknolojisi ve tesisleri ile toplumun çoğunluğunu kaliteli sağlık hizmeti ile tanıştırmada öncü olma özelliğimizi sürdürüyoruz.

Kalite Politikamız
Özel Asya Hastanesinde çalışmaktan mutluluk duyan, güler yüzlü, yetenekli, alanında profesyonel ve deneyimli ekibimizle hizmet vermek,
Hastanemize başvuranların sağlıkla ilgili her türlü sorununlarına güvenli ve hızlı bir şekilde çözümlem bulmak,
Çağdaş teknolojileri yakından takip ederek sağlıklı ve kesin sonuçlar elde etmek maksadıyla kullanmak,
Üklemizin saygın hastanelerinden biri olmak....

Değerlerimiz
.Bilimsel Yaklaşım
.Takım Ruhu
.Etik Kuralla
.Kaliteli ve Nitelikli Sağlık Hizmetleri
.Çözüm Odaklı Yaklaşım
.Koşulsuz Hasta Memnuniyeti
.Hasta Güvenliği
.Gelişmeleri Takip Etme.